Sun of Art o.p.s.
Havlíčkova 305
27601 Mělník
+420 722 955 540
Sdílej!

Čtyři u jednoho klavíru

Čtyři klavíristé u jednoho klavíru - The Fortyfingers

Hudební dílna The Fortyfingers probíhá formou živě komentovaného koncertu s interaktivním zapojením posluchačů.
Hlavní náplní programu je humorné podání známých skladeb z klasické hudby. To je ideální příležitost, jak nenásilnou formou přiblížit mladé lidi k tzv. „vážné hudbě“ a také k touze vyzkoušet hru na nějaký hudební nástroj.
Součástí koncertu je také interaktivní zapojení publika a dobrovolníků, zvané „staňte se klavíristou za 10 sekund“. Na programu jsou také hudební hádanky a hry. Členy kvarteta jsou absolventi Akademie múzických umění v Praze, kteří působí jako pedagogové i jako sóloví hráči.

Účinkují:
Eva Hutyrová
absolventka konzervatoře v Brně a HAMU v Praze u prof. Emila Leichnera, laureátka řady klavírních soutěží (Concertino Praga, Smetanovská klavírní soutěž a další)
Miron Šmidák
absolvent konzervatoře a HAMU v Praze u prof. Emila Leichnera, laureát řady klavírních soutěží (Smetanovská klavírní soutěž, Evropská hudební cena mladých a další)
Hana Louženská
absolventka konzervatoře v Č. Budějovicích a HAMU v Praze u doc. Miroslava Langera, laureátka soutěží Prague Junior Note, Mladé hudební talenty Jižních Čech a dalších
Vjačeslav Grochovskij
studoval na Moskevské konzervatoři, později absolvoval státní konzervatoř a HAMU v Praze. Spolupracoval s významnými orchestry, např. s Velkým orchestrem moskevského rozhlasu. Je vítězem soutěže „Premio Gramací“ v Itálii.
Adresa:
SUN OF ART o.p.s.

Havlíčkova 305
Mělník
276 01

IČ: 26642611
Kontakt:
Telefon:

Kancelář:
+420 722 955 540


E-mail:
laubova.j@seznam.cz
Sociální síť:
Sun of Art na Facebooku
Mapa: