Sun of Art o.p.s.
Havlíčkova 305
27601 Mělník
+420 722 955 540
Sdílej!

Klasika versus Moderna


Klasika versus ModernaKlasika versus Moderna

Projektem Klasika versus moderna chceme posluchačům ukázat vývoj komorní hudby a skladatelské principy jednotlivých skladatelů. V rámci projektu se uskutečnily 4 koncerty.

Tři koncerty provedlo České filharmonické kvarteto (Městské divadlo Jablonec nad Nisou, kaple Zasnoubení Panny Marie ve Slaném a v sále U Libuše v Zákolanech).Koncert, v KC Kostel v Mělnickém Vtelně, provedli Matěj Vlk - housle a Eva Hutyrová - klavír. Na koncertech zazněla díla J. S. Bacha, L. van Beethovena, B. Martinů a Leoše Janáčka. Koncerty se odehrály v různém prostředí, každý z koncertů měl jinou atmosféru, ale všechny byly velmi úspěšné. Posluchači si z koncertů odnesli nejen velmi pěkný umělecký zážitek, ale také řadu zajímavých informací o skladatelích a jejich díle.

Poslední koncert projektu, v Zákolanech U Libuše, měl výjimečnou a přátelskou atmosféru. Obecenstvo si vyžádalo několik přídavků a i lidé, kteří běžně koncerty klasické hudby nenavštěvují, reagovali s nadšením a byli překvapení z krásy živě hrané klasické komorní hudby. Proto v příští koncertní sezóně rozšíříme nabídku koncertních programů o koncerty pro malé obce. Protože i zde žijí lidé, kteří mají vřelý vztah k umění a kultuře.Projekt podpořili: Nadace Život umělce, Nadace Leoše Janáčka, Nadace Bohuslava Martinů. 


Adresa:
SUN OF ART o.p.s.

Havlíčkova 305
Mělník
276 01

IČ: 26642611
Kontakt:
Telefon:

Kancelář:
+420 722 955 540


E-mail:
laubova.j@seznam.cz
Sociální síť:
Sun of Art na Facebooku
Mapa: